Kızılordu'dan Yozgatspor'a Hoş Geldin Ziyareti

Yozgatspor 1959 FK'nın taraftar grubu Kızılordu, Bolu kampından dönen takımı ziyaret ederek lig için başarı diledi.
Yayınlanma tarihi: 31 Ağustos 2015, Pazartesi günü, saat: 22:18

Yozgatspor 1959 FK'nın cefakar taraftar grubu Kızılordu, Bolu kampından dönen Yozgatspor'u ziyaret ederek As Başkan Ahmet Akgül ve futbolcularla sohbet ederek, lig için başarı dileyip, şampiyonluk istediler. 

Yozgatspor 1959 FK'nın As Başkanı Ahmet Akgül ise taraftarların yaptıkları ziyaretten memnun olduklarını ifade ederek, Kızılordu taraftar grubunun tribünlerde takıma verdikleri destek kadar, mümkün olduğunca küfürü engellemeye çalişmalarını ve Yozgatspor'un ne kadar büyük bir camia olduğunu, hem sahadaki futbol ile, hem de tribündeki taraftarlarla göstermenin takıma olumlu yansıyacağı dikkat çekti.

Yozgatspor 1959 FK Takım Kaptanı Metin Kurt'ta taraftar grubu Kızılordu'ya yaptığı konuşmada genç koşan mücadele eden bir takim olacaklarıni ve Yozgatspor'u hakettiği yere getirmeye çalışacaklarını söyledi.

Kızılordu taraftar grubu ise futbolculara, takımın yıllardır cefasını çektiklerini, gençliklerini takım uğruna verdiklerini ifade ederek, futbolcularında en az kendileri kadar Yozgatsporlu olmaları istediler.

fotoğraf:sefa

Etiketler: yozgatspor   1959 fk   taraftar   kızılordu  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki