Kitap Okuyorum Harçlığımı Çıkarıyorum

Yerköy İlçesinde bulunan Nurdoğdu Ortaokulu öğrencilerine yönelik “Kitap Okuyorum Harçlığımı Çıkarıyorum” kampanyası başlatıldı.
Yayınlanma tarihi: 01 Mart 2015, Pazar günü, saat: 01:15

Öğrencilere kitap okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla düzenlenen kampanya da öğrenciler okuduğu her 100 sayfa için 1 TL hediye çeki kazanacaklar.

Kampanya hakkında bilgi veren Nurdoğdu Ortaokulu Müdürü Halit Arapoğlu “Öğrencilerimizin kitap okuma alışkanlığı kazanması ve okulumuzda bir okuma kültürü oluşması için bu kampanyayı düzenledik. İkinci dönem okulların açılmasıyla birlikte başlayan kampanyada 100 sayfa kitap okuyan her öğrencimize okul kantinimizde harcayabilecekleri 1 TL lik bir hediye çeki veriyoruz. Öğrencilerimiz ne kadar fazla okurlarsa o kadar fazla hediye çeki kazanma imkânına sahip oluyorlar.” dedi.

Askıda Kitap Projesi kapsamında öğrencilere dağıtılan kitapların okunmasıyla kampanyanın başladığını belirten Arapoğlu “ Öğrencilerimizin kitap okuma oranında Kitap Okuyorum Harçlığımı Çıkarıyorum kampanyasının başlamasıyla birlikte müthiş bir artış oldu. Umarım bu artış öğrencilerimiz için verimli ve hedeflerimiz doğrultusunda beklendik sonuçlar doğurur. Türkçe öğretmenlerimiz tarafından düzenli olarak takip edilen kitap okuma oranlarının yılsonunda istatistiğini çıkararak kampanyanın ne kadar başarıya ulaştığını hep beraber göreceğiz.” şeklinde konuştu.

1 TL lik hediye çeki bedelinin sponsorlar tarafından karşılandığı kitap okuma kampanyası 12 Haziran 2015 tarihinde sona erecek.(yerköy haber gazetesi)

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 9 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki