Kick Boks Türkiye Şampiyonundan Ziyaret

Yunus Emre Ortaokulu 7. sınıf öğrencisi Betül Zararsız, Aksaray'da düzenlenen yıldız kızlar Kick Boks Türkiye Birinciliği müsabakalarında Türkiye Birincisi oldu.
Yayınlanma tarihi: 09 Mayıs 2016, Pazartesi günü, saat: 16:27

Yozgat Merkez Yunus Emre Ortaokulu 7. sınıf öğrencisi Betül Zararsız, Aksaray'da düzenlenen yıldız kızlar Kick Boks Türkiye Birinciliği müsabakalarında güçlü rakiplerini yenerek Türkiye birincisi oldu. ,

Yozgat’ı ve Yunus Emre Ortaokulunu başarı ile temsil eden  Betül Zararsız, bu spor dalında kazandığı şampiyonlukla Yozgat’ta bir ilke imza attı.

Şampiyon öğrenci Zararsız'ı Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, makamında kabul ederek başarılı öğrenciye tablet hediye etti.

Öğrenciyi tebrik eden Müdürü Saim Kuş, "Sporun her dalıyla ilgilenmek, hem bedensel, hem de zihinsel açıdan çok faydalı bir aktivitedir. Bilindiği üzere iyi ve profesyonel sporcular siz yaşlarda oluşturdukları alt yapı ve tecrübeyle hedefe ulaşmada daha başarılı oluyorlar.

İlk defa Yozgat’ta bu dalda şampiyonluk gerçekten beni mutlu etti. Buradan da anlaşılıyor ki  kazanılan başarıların büyük yada küçük il olması ile alakası yok. Hedefine odaklanıp her zaman o yolda çaba göstermek şüphesiz ki kişiyi başarıya götürecektir. Ben seni tekrardan tebrik ediyor başarılarının devamını Dünya Şampiyonluğuyla süslemeni temenni ediyorum" dedi.

Etiketler: betül zararsız   kick   boks   şampiyon  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 8 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki