Kaymakam Yüce, Çalışmaları Yerinde İnceledi

Kaymakam Ömer Faruk Yüce beraberinde İl Genel Meclis Üyeleri ve Özel İdare Müdürü ile Çayıralan ilçesine bağlı Güzelyayla, Avşaralan ve Söbeçimen köylerinde devam eden çalışmaları yerinde incelemek üzere ziyarette bulundu.
Yayınlanma tarihi: 10 Eylül 2015, Perşembe günü, saat: 20:24

Geçtiğimiz ay içerisinde Çayıralan'a kaymakam olarak atanan Ömer Faruk Yüce, beraberinde İl Genel Meclis Üyeleri ve Özel İdare Müdürü ile birlikte, Çayıralan ilçesine bağlı Güzelyayla, Avşaralan ve Söbeçimen köylerinde devam eden çalışmaları yerinde incelemek üzere ziyarette bulundu.
               
2015 Yatırım programında yer alan Söbeçimen Köyü Köy Konağı inşaatı ile Avşaralan ve Söbeçimen Köylerinde devam eden parketaş yapımını takip ederken, parketaş yapan köy gençleriyle bir süre sohbet ederken, Kaymakam Yüce ve İl Genel Meclis Üyeleri Bülent Akpınar ve Abdulbaki Karataş çalışan köy gençlerine kolaylıklar dilediler. Güzelyayla Köyü'nde yaşlı ve kimsesiz bir kadının evini ziyaret eden Kaymakam Yüce; yıkılmakta olan ev için Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı vasıtasıyla yardım yapılacağını aktardı. 
               
Parketaş döşeyen gençlerle çay için bir süre sohbet eden Kaymakam Yüce, imece usulü ile çalışmalarından dolayı gençlere teşekkür etti.

 

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki