Kaymakam Doğan Kitap Kurtlarıyla Buluştu

Kadışehri Kaymakamı Ali Doğan ve 18 ilkokulun en çok kitap okuyan öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen bir yemekte bir araya geldiler.
Yayınlanma tarihi: 07 Mayıs 2015, Perşembe günü, saat: 05:44

Kadışehri ilçesinde her dönem ortaokul ve liselere dönük yapılan en çok kitap okuyan öğrenciler yemeği ilk kez ilkokulllar için yapıldı.

Yemeğe Kadışehri Kaymakamı Ali Doğan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cuşkun Bölükbaşı, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Celalettin Pekşen, öğretmenler ve en çok kitap okuyan 18 ilkokul öğrencisi katıldı. Neşeli bir ortamda geçen yemek öğrencilerin tanışmasıyla başladı. Daha sonra Kaymakam Doğan öğrencilerle tek tek ilgilenerek, onlara “Kaç kitap okudunuz?”, “En son hangi kitabı okudunuz”, “Okullarımıza aldığımız kitaplardan en çok hangilerini beğendiniz”, “İleride ne olmak istiyorsun”, “Öğretmen olmak isteyen var mı?” gibi sorular keyifli bir sohbetin yaşanmasını sağladı. Okuma oranının yüksek olduğu okullarda öğretmenlerin uyguladıkları yöntemler de yemeğin bir diğer konusuydu. Kaymakam Doğan öğretmenlere de bir ihtiyaçları olup olmadığını sordu.

Yemek, Kaymakam Doğan tarafından en çok kitap okuyan öğrencilere verilen hediyelerle sona erdi.

Etiketler: kadışehri   kaymakam   ali doğan   kitap   öğrenci  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 10 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki