Kayalar Sanayi Esnafını Gezdi

Yozgat Bağımsız Milletvekili Adayı Lütfullah Kayalar'ın refüjlerdeki direklere asılan afişleri belediye tarafından indirilmesine vatandaşlar da tepki gösterdi.
Yayınlanma tarihi: 19 Ekim 2015, Pazartesi günü, saat: 15:57

Yozgat Bağımsız Milletvekili Adayı Lütfullah Kayalar, seçim çalışmalarını sanayi esnafı ile bazı özel sektöre ait fabrikalarda çalışan işçilerle görüşerek sürdürdü. Kayalar, sanayi esnafı ve işçilerin sorunlarını dinledi. Yozgat'ta işsizliğin ortadan kaldırılıp, göçün önüne geçilebilmesi için kendi dönemlerinden çıkarttıkları OHAL teşvik yasası gibi imtiyazlı bir yasanın çıkartılması gerektiğine dikkat çeken Kayalar, ''Allah kısmet etti, verilen imkanları değerlendirip, halkımızın menfaatleri, refahı, huzuru için kullandık. Yine imkan verilirse aynı şekilde kullanmaya devam ederiz'' dedi. 

ESKİ VEKİLLERDEN DESTEK
Konya eski Milletvekili Saffet Sert ve Nevşehir eski Milletvekili Abdülkadir Baş, Bağımsız Milletvekili Adayı Lutfullah Kayalar'a destek amacıyla Yozgat'a geldi. Yozgat kent merkezindeki seçim karargahını ziyaret eden Sert ve Baş, daha önce mecliste birlikte çalıştıkları Kayalar'ın Türkiye'de tıkanmış olan siyasetin önünün açabilmek üzere Yozgat'tan aday olduğunu, kendilerinin de destek amacıyla Yozgat'a geldiklerini söylediler. Sert ve Baş, Yozgat'ta kısa bir gezinti yaptıklarında Yozgatlının vermiş olduğu desteği görebildiklerinin de altını çizerek, ''Sayın Kayalar Yozgat'tan milletvekili seçildiğinde sadece Yozgat'ın değil, Türkiye'nin de kaderini değiştirecek adımlar atılacaktır'' diye konuştular.

Kayalar, bu seçimde seçmenin Yozgat ve Yozgatlıya; vefasızlar diyenlerle, 'hayır onlar benim insanım, benim dostlarım, onlar benim kardeşlerim' diyen görüş arasında bir tercih yapacağını da sözlerine ekledi.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki