Karacabey'e ziyaretler sürüyor

Bozok Üniversitesi'nde rektörlük koltuğuna oturan Prof. Dr. Salih Karacabey'e hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.
Yayınlanma tarihi: 23 Mayıs 2015, Cumartesi günü, saat: 08:05

Yozgat İl Emniyet Müdürü Saim Akpınar, günün ilk hayırlı olsun ziyaretini yaparak Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey’e yeni görevinde başarı dileklerinde bulundu. Rektörlük Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen ziyarette İl Emniyet Müdürü Saim Akpınar Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey’in Bozok Üniversitesini çok daha ileri seviyelere götüreceği konusunda inancının tam olduğunu ifade etti. Rektörümüzü Bursa’dan da tanıdığını belirten Akpınar:“ Dostluğumuz ve arkadaşlığımız olan kıymetli hocamıza yeni görevinin hayırlı olması temennisi adına bu ziyareti gerçekleştirdik.” dedi.

Rektör Karacabey, İl Emniyet Müdürü Saim Akpınar’ın nazik ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek: “Bursa’dan süre gelen bir dostluğumuz ve yakınlığımız var. Burada kendisiyle birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyacağım. Yozgat’ın huzuru, gelişmesi, eğitim-öğretim noktasında  katkısı ve gençlerimizin kötü alışkanlıklara düşmemesi konusunda ortak hassasiyetlerimiz söz konusu. Üniversitemizde eğitim öğretimin huzurlu devam edebilmesi adına önemli katkıları var. Bir Yozgatlı olarak bu hassasiyetleri taşıdığı için kendisine teşekkür ediyorum.” dedi.

İkinci ziyaret iseYozgat İl Müftüsü Ahmet Poçanoğlu tarafından yapıldı. Paçanoğlu, İl Müftülük Yardımcıları İsmail Karadavut ve  Süleyman Eroğlu birlikte,  Rektör Karacabey’i makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlara vesile olması temennilerinde bulundular.. Rektörlük Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen ziyarette Yozgat İl Müftüsü Ahmet Poçanoğlu ve beraberindeki heyet Rektör Karacabey’e yeni görevi ve çalışmalarında başarılar diledi.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 6 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki