Karacabey'den, Adalet MYO'ya Ziyaret

Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey Bozok Üniversitesi Yerköy Adalet Meslek Yüksek Okulu’nu ziyaret ederek çeşitli incelemelerde bulundu.
Yayınlanma tarihi: 08 Ağustos 2015, Cumartesi günü, saat: 11:39

Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey Bozok Üniversitesi Yerköy Adalet Meslek Yüksek Okulu’nu ziyaret ederek çeşitli incelemelerde bulundu.

Bozok Üniversitesi Yerköy Adalet Meslek Yüksek Okulu Yrd. Doç Dr. Kadir Tan ve Meslek Yüksek Okulu Sekreteri Çelebi Büyükergün ve okul idaresinin hazır bulunduğu ziyarette yüksekokulun akademik ve idari çalışmaları hakkında bilgiler alan Rektör Karacabey okul hakkında çeşitli bilgiler alarak akademik ve idari personele çalışmalarında başarılar diledi.

Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey, akademik çalışmaların öğrencilerle yakından ilgilenerek sürdürülmesinin önemine değinerek, personelinin özverili çalışmalarından memnuniyet duyduğunu ve bu başarılı çalışmaların artan biçimde sürmesi gerektiğini belirtti. Amacımız Bozok Üniversitesi’ni bulunduğu yerden çok daha ileri noktalara taşımak. Başta siyasilerimiz ve Yozgatlı hemşerilerimizin destekleri ile bunu başaracağımıza inanıyorum. Belirlediğimiz hedeflere hep birlikte ulaşacağız.” Şeklinde konuştu.

Bozok Üniversitesi Yerköy Adalet Meslek Yüksek Okulu Yrd. Doç Dr. Kadir Tan ve Okul İdaresi ziyaretlerinden dolayı Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey’e teşekkürlerini iletti.(o.Ekinci)

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki