Karacabey, Bursa Yükseköğretim Fuarına Katıldı

Bozok Üniversitesi, Educaturk Yükseköğretim Günleri kapsamında Bursa’da düzenlenen eğitim fuarına katıldı.
Yayınlanma tarihi: 30 Kasım 2015, Pazartesi günü, saat: 16:52

Bozok Üniversitesi, Educaturk Yükseköğretim Günleri kapsamında Bursa’da düzenlenen eğitim fuarına katıldı. Üniversite sınavlarına hazırlanan lise öğrencilerine yönelik düzenlenen eğitim fuarına öğretmen ve öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. 

26-27 Kasım 2015 tarihlerinde Bursa Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen fuarın açılışını Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Abdulkadir Karlık, Bozok Üniversitemsi Öğrenci işleri Daire Başkanı Orhan Karaca ve Boyut Fuarcılık temsilcileri yaptı.

37 üniversitenin tanıtım standlarının yer aldığı fuarı,115 liseden 8 bine yakın öğrenci ziyaret etti. Bozok Üniversitesi tanıtım temsilcileri tarafından öğrenci, öğrenci velileri ve rehber öğretmenlere üniversite fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokulları, kontenjanlar, sosyal ve fiziki imkânlar hakkında bilgi verilerek üniversitenin tanıtım materyalleri dağıtıldı. 

Rektör Prof. Dr. Salih Karacabey’in de iştirak ettiği eğitim fuarında Bursa Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Çopur, Bursa Yozgatlılar Dernekleri Federasyonu Başkanı Serhat Baran ve dernek üyeleri, Av. Mihriban Ünal ve Bursa’da yaşayan Yozgatlılar standı ziyaret ederek çalışmalarımızda başarılar diledi.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 9 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki