Kaptan kupayı oğluna önce oğluna verdi

Şefaatli Belediyespor'un başarılı takım kaptanı Hasan Önal, kupayı önce oğluna daha sonrada Belediye Başkanı Zeki Bozkurt'a teslim etti.
Yayınlanma tarihi: 27 Nisan 2015, Pazartesi günü, saat: 12:21

Yozgat Birinci Amatör Küme Futbol Lig'inde şampiyonluk kupasını alıp, turunu atan Şefaatli Belediyespor'un başarılı takım kaptanı Hasan Önal, kupayı önce oğluna daha sonrada Belediye Başkanı Zeki Bozkurt'a teslim etti. 

Şampiyonluk kupasını takım arkadaşlarıyla birlikte teslim alan kaptan Hasan Önal, tur sonrasında, takımın adeta maskotu haline gelen ve bir çok maçta kendisini yalnız bırakmayan oğlu Mustafa Ercan'a verip, hatıra fotoğrafı çektirdi. Kaptan Hasan, daha sonra kupayı Şefaatli Belediye Başkanı Zeki Bozkurt'a teslim etti. Kaptan Hasan, ''Zorlu bir mücadele sonunda kupayı kazanmanın sevincini yaşıyoruz. Takım arkadaşlarımız fedakarca kar, kış, yağmur, çamur demeden mücadele verdi. Bir çok arkadaşlımız il dışından gelerek maçlara çıktı. İnandık, birbirimize güvendik, bazı maçları kaybetmemize karşılık, şampiyonluk inancımızı hiç bir zaman kaybetmedik ve mutlu sona ulaştık'' diye konuştu. 
Haber/Fotoğraf: Seyfi Çelikkaya

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki