Kamu ihale mevzuatı eğitimi sona erdi

OR-AN Kalkınma Ajansı tarafından kabul edilen “Kamu İhale Mevzuatı Eğitimi” Projesi kapsamında verilen eğitim sona erdi.
Yayınlanma tarihi: 27 Mart 2015, Cuma günü, saat: 18:46

Kadışehri Kaymakamlığı Proje Ofisi tarafından hazırlanıp sunulan ve OR-AN Kalkınma Ajansı tarafından kabul edilen “Kamu İhale Mevzuatı Eğitimi” Projesi kapsamında verilen eğitim sona erdi.

Verilen eğitim sonunda kamu kurumları, belediyeler ve okullardan gelen katılımcılara sertifikaları verildi. Sertifika törenine Kadışehri Kaymakamı Ali Doğan, protokol üyeleri ve OR-AN Kalkınma Ajansı temsilcisi katıldı.

Teknik destek kapsamında verilen “Kamu İhale Mevzuatı” eğitime Kaymakamlığa bağlı birimlerdeki müdürler ve personelleri ile proje ortağı olan Kadışehri Belediyesi bünyesindeki müdürler ve personellerinden oluşan toplam 50 personel katıldı. Eğitim 3 gün sürdü. 

9.440 TL bütçeli projeyle Kaymakamlığa bağlı birimler ile Kadışehri Belediyesi personelinin kamu ihale mevzuatı ile ilgili değişiklikler ve yeni yayınlanan tebliğler hakkında bilgilendirilmesi, uygulanan yöntemlerin yeni değişikliklere uygun yapılması, bilgi verimliliğinin artırılması ve yapılan ihalelerdeki hata payının azaltılması, Kaymakamlık ve Kadışehri Belediyesi tarafından yürütülecek projelerdeki kamu ihale faaliyetlerinin uygulanmasında zorluk yaşanmaması amaçlanıyordu.

Etiketler: kadışehri   ali doğan   kamu   ihale   mevzuat   eğitim   proje  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 2 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki