Kalite ve Verimlilik Değerlendirilmesi Yapıldı

Yozgat İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Yozgat Devlet Hastanesi Doğumhane Servisinde verimlilik ve gözlem değerlendirilmesi yapıldı.
Yayınlanma tarihi: 10 Eylül 2015, Perşembe günü, saat: 20:19

Yozgat İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Yozgat Devlet Hastanesi Doğumhane Servisinde verimlilik ve gözlem değerlendirilmesi yapıldı. Değerlendirme sürecinde, gebelerin hastane ilk başvuru süreci, kimlik tanımlayıcı, doğumhanenin fiziki şartları, tedavi süreci, ilaç yönetimi, acil müdale seti ve hasta-hasta yakınlarını bilgilendirme gibi  kalite standartları açısından değerlendirilip, personellerin öneri ve görüşleri alındı.

Yozgat İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op.Dr.İsmail Kurca, "Hastanelerimizde düzenli olarak  verimlilik ve kalite değerlendirme gözlemlerimiz devam etmektedir. Sağlık alanı 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. İnsan sağlığı ihmale gelmez, iyileştirme ve daha iyi hizmet kalitesi için hastanelerimizde gözlem ve değerlendirmeleri düzenli olarak yapmak zorundayız. Birlikte Sağlıklı Yarınlar ilkemizle yola çıktık hep,  bundan sonra da çalışmalar hız kesmeden devam edecek." dedi.

Etiketler: ismail kurca  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki