Kale Seramik Yerköy Fabrikasında Nöbet Değişimi

Yerköy’ün gelişmesine büyük katkısı bulunan Kale Seramik Yerköy Fabrikasında 3,5 yıldır Yerköy Seramik Fabrikası Müdürü olarak görev yapan Oğuz Benli Nöbeti Gürsel Olgaç’a teslim etti.
Yayınlanma tarihi: 17 Nisan 2015, Cuma günü, saat: 17:28

Yerköy’de kurulu bulunan Kaleseramik Özel Organize Sanayi Bölgesindeki Kale Grubu şirketlerinden Kaleseramik Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi A.Ş. Yerköy eramik Fabrikası Müdürü olarak 3,5 yıldan bu yana görev yapan Oğuz Benli, Kale Grubunun Çanakkale Çan ilçesinde kurulu bulunan Kaleseramik fabrikaları bünyesindeki başka bir müdürlük görevine atanması nedeniyle, çalışma arkadaşları tarafından 15.Nisan.2015 akşamı Yozgat Anadolu Turizm ve Otelcilik Lisesi Uygulama Otelinde Veda Yemeği verildi. Yemeğe Yerköy ve Çiçekdağı İlçeleri üst düzey yöneticileri ve Kaleseramik Özel OSB’de çalışan çok sayıda Kale Grubu mensubu, Kaleseramik Yerköy Fabrika müdürlüğüne yeni atanan sayın Gürsel Olgaç ve eşleri, Kalekim A.Ş. Yerköy Fabrika Müdürü Sedat Altınay ve eşi katıldı. Veda yemeğinde yapılan konuşmalar, hediye takdimleri ve sürprizler karşısında oldukça duygusal anlar yaşandı.

Açılış konuşmasını ve organizasyonun moderatörlüğünü yapan, Kaleseramik Özel OSB Bölge Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi, aynı zamanda Kaleseramik A.Ş. Sosyal ve İdari işler Müdürü Ekrem Demirarslan; “ Kaleseramik Yerköy Fabrika Müdürlüğünü yürütmekte olan değerli kardeşimiz Oğuz Benli, Kaleseramik Çan Lokasyonumuzdaki başka bir göreve atanmıştır. Yerköy Fabrika Müdürlüğü’ne ise yine Kale Grubunda uzun yıllar görev yapmış, tecrübeli bir arkadaşımız olan sayın Gürsel Olgaç bey atanmıştır. Gürsel beye hoş geldiniz diyoruz ve yeni görevinde başarılar diliyoruz. Oğuz beye de Yerköy’de ki hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor ve kutluyoruz, yeni görevinde başarılarının devamını diliyoruz.” Dedi. Ekrem Demirarslan ayrıca Kale Grubu şirketleri kurucu ve murahhas azası değerli büyüğümüz onursal başkanımız sayın Dr. Hc. İbrahim Bodur beyin ve Kale Grubu Başkanımız sayın Zeynep Bodur Okyay hanım efendinin, Kale Grubu şirketleri Teknik Grup Başkanı sayın Osman Okyay, Yapı Grubu Başkanı ve Kaleseramik Özel OSB Yönetim Kurulu Başkanı sayın Ferdi Erdoğan ile Kaleseramik Fabrikalar Direktörü sayın Süleyman Soysal’ın mesajlarını ve selamlarını iletti.

Bölge Müdürü Ekrem Demirarslan Kaleseramik OSB adına Oğuz Benli’ ye plaket takdim etti. Kaleseramik çalışanları adına alınan hediyeyi fabrika formenlerinden Selçuk sargın ve çiçek buketini ise Özge Tokgöz verdiler. Ana yemek olarak Yozgat’ın tescilli yemeği olan Testi Kebabı yapıldı ve Oğuz Benli ailesiyle birlikte usulüne uygun olarak tutmuş olduğu dileklerin birini açıklayarak testiyi kırdı ve misafirlere ikram edildi. Ayrıca 16.Nisan doğumlu Oğuz Benli için hazırlanan doğum günü pastası ile havai fişek gösterisi gecenin sürprizi oldu.

Yerköy Kaymakamı sayın Nevzat Şengök, yaptığı konuşmasında; Kale Grubu temsilcileri olarak, Ekrem bey, Oğuz bey ve Sedat bey ile çalışmaktan ve tanışmaktan dolayı çok mutlu olduğunu, Yerköy deki hizmetlerinden ve yeni göreve atanmasından dolayı Oğuz Benliyi kutladığını ve yeni görevinde başarılar dilediğini ifade etti.

Cumhuriyet Savcısı Semih Şimşir de konuşma yaparak, oğuz beye yeni görevinde başarılar diledi. Yeni atanan Yerköy fabrika müdürü Gürsel Olgaç beye başarılar diledi.

Kale Grubu personeli ve konuşmacılar dışında, veda yemeğine; Çiçekdağı Kaymakamı Yusuf Turhan, Cumhuriyet Savcıları Enver Eroğlu ve Bünyamin Sarıtürk ve eşleri, Yerköy İlçe Jandarma Komutanı Abidin Işlak, Askerlik şubesi Başkanı Kamil Erbek, Yerköy Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yavuz, Halkbank Yerköy Şube Müdürü Ali İhsan Yaman, T. İş Bankası Yerköy Şube Müdürü Evren Tercan, S.S. Yerköy Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Emin Yalçın, Yerköy Esnaflarından Osman Yıldırım ve Alparslan Kavlak, Kalekim A.Ş. Yerköy Fabrika Müdürü Sedat Altınay ve eşi ile Yozgat merkezden çok sayıda misafir ile birlikte yaklaşık 150 kişi katıldı.

Yemek sonunda, tebrik ve vedalaşmalarda duygusal anlar yaşandı.
Oğuz Benli, 17.Nisan.2015 tarihinde Yerköy’ den ayrılacağını, veda yemeğini organize edenlere ve yemeğe katılanlara ayrı ayrı teşekkür ederek, çok duygulandığını ve ne diyeceğini bilemediğini, Yerköy de görev yapış olmaktan çok mutlu olduğunu, Yerköy’ü ve Yerköy ’lü dostlarını unutmayacağını söyledi..

Haber: Orhan Ekinci

Etiketler: kale   seramik   yerköy  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki