Kale Grubu Çocukları Sevindirdi

Kaleseramik Çan Çocuk Kulübü çocukları çeşitli etkinlikler ve hediyelerle sevindirerek 23 nisan coşkusuna ortak oldu.
Yayınlanma tarihi: 26 Nisan 2015, Pazar günü, saat: 15:35

Kaleseramik Çan Çocuk Kulübü 23 Nisan Şenlikleri ve Çanakkale Zaferinin 100. yılı kutlanmaları kapsamında Kale Grubu Yerköy’lü çocukları çeşitli etkinlikler ve hediyelerle sevindirerek 23 nisan coşkusuna ortak oldu.

Kaleseramik Çan Çocuk Kulübü, Çanakkaleli tiyatro sanatçıları tarafından “Rapunzel, Altın saçlı prenses” isimli tiyatro gösterisini Yerköy’lü çocuklara da sundu. Tiyatro gösterisinde çocuklara balon, şeker ve bayrak dağıtılarak çocuklar sevindirildi. Çocuklar çok coşkulu bir şekilde tiyatro gösterilerine dansları ve alkışlarıyla eşlik etti.

Bozok Üniversitesi Yerköy Adalet Meslek Yüksek Okulu Konferans salonunda düzenlenen 23 nisan şenlikleri programına, Kaleseramik Özel OSB Bölge Müdürü ve Kaleseramik A.Ş. Sosyal ve İdari işler Müdürü Ekrem Demirarslan, Kaleseramik Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi A.Ş. Yerköy Seramik Fabrikası Müdürü Gürsel Olgaç, Personel aileleri ve çocukları, veliler ve öğrencilerle birlikte yaklaşık 300 kişi katıldı. Program sonunda hatıra fotoğrafı çektirdiler.

24 Nisan 2015 Cuma günü Bozok Üniversitesi Yerköy Adalet Meslek Yüksek Okulu Konferans salonunda düzenlenen 23 nisan şenlikleri saat 16:30 başladı ve Kaleseramik Çan Çocuk Kulübü tarafından Yerköy’lü çocuklara ücretsiz tiyatro gösterimi sunuldu. “Rapunzel” adlı tiyatro oyunu Öğrencilerin gelişiminde çok büyük katkısı olduğunu düşünülerek, onları geleceğe özgüveni tam bireyler olarak yetiştirmeyi hedeflediğimiz programların içinde yer alan ve çocuklarda algılama yeteneklerinin gelişiminde, kendilerini başkalarının yerine koyarak empati kurabilme, iletişim güçlüğü olan öğrenciler için olumlu ilişkiler kurabilme, çevrelerine adapte olabilme, yalan söylememe ve kötü davranışlarda bulunmama, sosyal davranışlarını geliştirebilme gibi yeteneklerinin pekiştirilmesi anlamında çok katkısı olduğu belirtilerek, Öğrencilerimizin motivasyonlarında rolü büyük olan tiyatro sunumları çocuklarımız için hem öğretici, hem eğitici olmakla birlikte, arkadaşlarıyla geçirdikleri ve mutlu oldukları bir zaman dilimi oldu.

Kale Grubunun Yerköy’de bulunması; İlçemize ekonomik anlamda çok büyük katkılar sağladığı gibi, Sosyal açıdan da büyük katkıları olduğu için Yerköylüler olarak Kale Grubu’na Başta Kurucusu ve Onursal Başkanı Sayın H. İbrahim Bodur, Kale Grubu Başkanı ve CEO Sayın Zeynep Bodur Okyay, Yerköy’de görev yapan İdarecilerine ve Kaleseramik Çan Çocuk Kulübü’ne teşekkür ediyoruz."

Haber : O. Ekinci

Etiketler: kale   seramik   çocuk   23 nisan    
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki