Kaldırım çalışmaları sürüyor

Sorgun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yol ekiplerinin, mahalle ve sokaklarda kaldırım çalışmaları sürüyor.
Yayınlanma tarihi: 21 Aralık 2015, Pazartesi günü, saat: 11:27

Sorgun Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü'nün başlattığı yol çalışmaları Karşıyaka, Yeni Mahalle, Yeni Doğan, Ahmet Efendi mahallelerinde kilit parke döşeme, tamir ve bakım çalışmaları, belediye ekipleri tarafından soğuk havaya rağmen çalışmalarını aralıksız sürdürüyorlar.

Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, mahallelerde kaldırım çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini belirterek, “Kış şartları ağırlaşmadan çalışmalarımızı tamamlayıp halkımızın sorunsuz bir kış geçirmesini sağlamayı amaçlıyoruz” dedi.

Başkan Şimşek, Sorgun’un her gün gelişen, geliştikçe ihtiyaçları artan bir ilçe olduğuna dikkat çekerek, “Biz de Sorgun Belediyesi olarak bu ihtiyaçlara cevap vermek için ara vermeden çalışıyoruz. Ekiplerimiz mahallelerimize de eksiksiz hizmet ulaştırmak için özveriyle çalışmaktadır. Yol ve kaldırım çalışmalarımız hava şartlarının kısmen elverişli olduğu bu aylarda hızla devam ediyor.

Ekiplerimiz Karşıyaka, Yeni Mahalle, Yeni Doğan, Ahmet Efendi mahallelerinde kilit parke döşeme, tamir ve bakım çalışmalarını gerçekleştirirken, ayrıca Karşıyaka mahallesi dere kenarında bulunan 1,5 km uzunluğunda bisiklet yolu, 7 metre genişliğinde sekizgen parke yol ile kaldırım ve aydınlatma çalışmalarını da gerçekleştirerek dere kenarı gezilebilir bir hale getirildi” dedi.

Yol ekiplerinin çalışmalarını belirlenen programlar dahilinde sürdüreceğini kaydeden Başkan Şimşek, kış şartları ağırlaşmadan çalışmaların tamamlanıp, halkımızın sorunsuz bir kış geçirmesini sağlamayı amaçladıklarını söyledi.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 4 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki