Kadışehri'nde yaşlı ziyaretleri devam ediyor

Kadışehri Kaymakamı Ali Doğan geçtiğimiz yılllar da düzenli olarak yaptığı yaşlı ziyaretlerine 2015 yılında da devam ediyor.
Yayınlanma tarihi: 24 Mart 2015, Salı günü, saat: 00:13

Kadışehri Kaymakamı Ali Doğan ile birlikte Nüfus Müdürü Osman Ergin ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Osman Sağlamer'de yaşlılara yapılan ziyaretler de hazır bulundu.

Kaymakam Doğan, bu yılki ziyaretlerine Örencik, Kabalı, Kıyılı ve Yankı köyleriyle başladı. İkinci gün ise Yeni Mahalle ile Gümüşdiğin ve Üçağaç Mahalleleri ve Yakacık, Belören ve Elmalı köyleri; üçüncü gün Elmalıçiftliği, Gümüşsu, Ovacık ve Yelten; dördüncü gün ise Yavuhasan ve Hanözü köyleriyle ziyaretler devam etti.

Yanında getirdiği hediye paketlerini yaşlı vatandaşlara takdim eden Kaymakam Doğan onlara “Sağlığınız nasıl?”, “Size bakan kimse var mı?”, “Emekli maaşınız ya da sosyal güvenliğiniz var mı?”, “Huzurevine yerleşmek ister misiniz?”, "Herhangi bir ihtiyaç veya talebiniz var mı?", “Sizin için yapabileceğimiz bir şey var mı?” gibi sorular sordu. Yaşlılardan yasal olarak gerekmedikçe resmi işlemler için ilçe merkezine gelmemelerini isteyen Kaymakam Doğan “Siz muhtarlarınıza talebinizi iletin, biz onun aracılığıyla sizlere memur göndeririz” dedi.

Yaşlı vatandaşların pek çoğu evlerinde ilk defa Kaymakam ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduklarını dile getirerek hem ilgisi hem de getirdiği hediyeler dolayısıyla Kadışehri Kaymakamı Ali Doğan’a teşekkür ettiler.

Kaymakam Doğan'ın ziyaretleri önümüzdeki günlerde diğer köy ve mahalleler ile devam edecek.

Etiketler: kadışehri   kaymakam   ali doğan   yaşlı   ziyaret  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 7 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki