Kasım ayında Yozgat'ta çekimleri yapılan filmin klip çekimleri için Yozgat'a gelen film ekibi, Cumhuriyet meydanı ve Yozgat'ın tarihi yerlerinde klip çekimi yaptı.

Filmin yönetmeni ve senaristi Murat Emre Kaman, çekimler sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, filmin 4 Mart tarihinde gösterime gireceğini söyledi. 

Kasım ayında çekimlerin Yozgat'ta gerçekleştiğini ve Yozgatlıların kendilerine çok misafirperver davrandığını ifade eden Kaman, "Bu gün filmin klip çekimleri için Yozgat'a geldik. Film 4 Mart'ta vizyonda olacak" dedi. Filmin galasının Yozgat'ta yapılacağını belirten Kaman, "Film hiç bir yerde gösterime girmeden biz Yozgatlılara özel burada bir gösterdim yapacağız. Kültür Merkezinin açılışı ile birlikte Yozgat'ta filmin galasını yapacağız. Filmimizin fragmanı yayınlandı. Fragmanı da çok iyi bir izlenme oranına sahip şimdiden" diye konuştu.

Filmin baş rol oyuncusu Emrah Kaman ise, film hakkında gazetecilere bilgi verdi.  Filmin Yozgatlı bir ailenin İstanbul'da geçen bir hikayesini anlattığını kaydeden Emrah Kaman, "Yozgatlı bir ailenin en ufak çocukları Taksim'de kayboluyor. Bu ailede çocuklarını bulmak için Taksim'e gidiyorlar. Orada başlarına gelen bir olayın anlatıldığı güzel, komik ve eğlenceli bir film. Şubat ayının son haftası burada bir gala yapacağız. Bütün Yozgat halkını filmimizin galasına bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Filmin baş rol oyuncularından Cihan Ercan ise, filmin çok komik ve eğlenceli olduğunu, çekimlerde çok eğlendiklerini ve filmi izleyeceklerin de eğlenerek ve gülerek filmi izleyeceklerini söyledi. (merhaba yozgat)