İskender Minar'a Destek İstediler

İl Genel Meclisi Başkan Vekili Osman Biçer ve Tayfun Demirel yaptıkları açıklama ile 7 Haziranda yapılacak milletvekili genel seçimleri için İskender Minar’a tam destek istediler.
Yayınlanma tarihi: 29 Nisan 2015, Çarşamba günü, saat: 04:25

İl Genel Meclisi Başkan Vekili Osman Biçer ve Tayfun Demirel yaptıkları açıklama ile 7 Haziranda yapılacak milletvekili genel seçimleri için İskender Minar’a tam destek istediler.

Uzun yıllar sonra Yerköy’ümüzün önemli bir değeri aday gösterildi diyen Osman Biçer "Yerköylü hemşerilerimizden parti ayrımı gözetmeksizin İskender kardeşimize destek olmaya çağırıyorum. 2009 yılında yapılan yerel seçimlerde ilk defa ikdidar partimizin adayı Mehmet Ağaoğlu seçimi kazandı ve bunun akabinde Yerköy'ümüzün makus talihi değişerek 100 yıllık hizmetler yapıldı, adeta Yerköy yeniden inşa edildi, bu da gösteriyor ki iktidarın önemi çok ama çok büyük."dedi. 

Biçer yaptığı açıklamanın devamında şunları kaydetti "2011 genel seçimlerinde muhalefet partisinden bir adaya sırf Yerköy’lü diyerek hemşerilerimiz sahip çıktı ve onu milletvekili olarak meclise gönderdi. Şimdi çok değerli Yerköy’lü kardeşlerimize soruyorum, Bu dört yıllık sürede o milletvekilimiz Allah için Yerköy’e bir çivi çakt ımı?  Bir kardeşimizin yarasına melhem oldu mu? Yerköy’ümüz için hangi adımı attı? Maalesef hiçbirini yapmadı. Türkiye’mizin yetiştirdiği ender siyasetçilerden biri olan Adalet Eski Bakanımız Bekir Bozdağ beye her platformda hakaret etti, milletvekillerimizle Yozgat için Yerköy için bir kez bir araya gelmedi. Sonuçta 4 yıl mecliste yan gelip yattı. Bir dönem hemşerimiz diyerek ona oy verip meclise gönderen Yerköy’lü hemşerilerimize çağrı yapıyorum, işte gerçek Yerköylü, geçmişi tertemiz, pırıl pırıl bir insan İskender Minar, gelin bu defa da bu kardeşimize omuz verin meclise gönderin, iktidarın gücüyle neler yapabileceğini görün. Muhalefet partisinden birini meclise yollayarak sadece onun yakınlarını sevindireceğinize iktidar partisinden İskender kardeşime oy verip meclise yollayarak tüm Yerköy'ü sevindirin. Adalet Eski Bakanımız Bekir Bozdağ bu dönem olmayacak ama kendisi işte benim yerimi dolduracak kişi diyerek İskender Minar kardeşimizi bizlere yani Yerköy’lü kardeşlerimize emanet etti. 

KAYSERİLİ GİBİ DÜŞÜNÜP, İSKENDER MİNAR’A SAHİP ÇIKALIM
Bu defa particiliği bir kenara bırakıp gelişen bir Yerköy istiyorsak Kayserili gibi düşünelim, Yeni Türkiye yolunda bizlerde en ön saflarda yerlerimizi alalım, Yerköy’ümüzün daha hızlı kalkınması için gelin bu defa birlik olalım, iktidar partisini 4-0 la destekleyelim ki sorunlarımızı çok daha çabuk çözecek gücümüz olsun. Bütün Yerköy’lü hemşerilerimizin bu çağrıya kulak vereceğine olan inancım tamdır. Yerköy’ümüz için Yozgat’ımız ve memleketimiz için Ak Parti diyor,İskender Minar diyoruz."

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki