Işıklandırma Çalışmalarında Sona Gelindi

Kadışehri ÇEDAŞ İşletme şefliği tarafından sürdürülen ışıklandırma çalışmaları şehir merkezinde tamamlanırken köylerde de sona gelindi.
Yayınlanma tarihi: 09 Haziran 2015, Salı günü, saat: 13:31

Yozgat’ın Kadışehri ÇEDAŞ İşletme şefliği tarafından sürdürülen ışıklandırma çalışmaları şehir merkezinde tamamlanırken köylerde de sona gelindi.

Arıza onarım bakım sorumlusu Zafer Cansev yaptığı açıklamada, Öncelikle bizim bu çalışmalarımızda desteğini her zaman yanımızda hissettiğiniz İl Müdürümüz Sayın Hasan Yılmaz Ercömert beyefendiye çok teşekkür ediyorum. Kısa bir süre önce Kadışehri ilçesi merkez ve köylerde başlattığımız refüj çalışmaları da ilçe merkezde tamamlanırken köylerimizde de çalışmalarımız devam etmekte dedi.

Cansev açıklamasının devamında; Kadışehri ilçe merkezine bağlı Yavuhasan Köyü elektrik tesisi çalışmaları devam etmekte olup en kısa zamanda da tamamlanacaktır. Onların destesi bizlerinde çalışma ve gayretlerimizle ilçemize eni iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Daha öncede söylediğim gibi Kadışehri’nde aydınlanmadık yer kalmayacak” diye konuştu.

Taşeron olarak çalışan Mehmet Akif Aydın da yaptığı açıklamada çalışmalarının hızla devam ettiğini ve en kısa sürede tamamlanacağını söyledi.

Etiketler: teaş   elektrik   çalışma  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 2 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki