İş Adamı Voleybol takımına sponsor oldu

Çiçekdağı’nda hizmet veren Doğan Pen Firma sahibi Cafer Doğan bu sezon Yerköy Bozok Gençlik Spor Kulübü Derneği Kız Voleybol Takımı ile sponsorluk anlaşması yaparak Voleybol takımına ciddi anlamda maddi destek sağlıyor.
Yayınlanma tarihi: 28 Şubat 2015, Cumartesi günü, saat: 23:15

Çiçekdağı’nda hizmet veren Doğan Pen Firma sahibi Cafer Doğan spor arenasında da boy göstermeye başladı ve Kız voleybol takımına kucak açtı. 

2014/2015 sezonu için forma-göğüs reklamı sponsorluk anlaşması imzaladıklarını belirten Cafer Doğan Şampiyonluk hedefleyen Kız voleybol takımımızla sezonluk anlaşma imzaladık. Amacımız İlçemizin spor dalında da ismini duyurabilmesi ve başarı elde edilmesidir.

sporun sadece futboldan ibaret olmadığını düşündüğümüz için amatör sporculara ve kulüplere her zaman olabildiğince destek olmalıyız. Hayırlı olsun. Çok genç bir kadro var. Yerköy Bozok Gençlik Spor Kulübü Derneği Kız Voleybol Takımının inşallah milli takımlarımıza da oyuncu çıkartacağını düşünüyorum. İnşallah önümüzdeki yıllarda sadece Yerköy içinde değil, Türkiye genelinde başarılı bir takım haline geleceğiz. Hepsini şimdiden tebrik ediyorum. Takımımıza sağlam bir yer edinip, hedefe koşan bir takım yapacağız" dedi.

Yerköy Bozok Gençlik Spor Kulübü Derneği Kız Voleybol Takım Antrenörü Serap Muş ise desteklerinden dolayı Doğan Pen Firma sahibi Cafer Doğan’a teşekkürlerini iletti.

Haber: Orhan Ekinci

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 10 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki