Irgatoğlu, 'MHP 1 Kasım’a Hazır'

Irgatoğlu, ‘İl, ilçe, belde ve köylerde halkımızın partimize yoğun teveccühünü görüyoruz. 7 Haziran seçimlerinde oylarında büyük artış yaşayan MHP inşallah 1 Kasım’da da halkımızın yoğun desteği ile oy artışını sürdürecek’
Yayınlanma tarihi: 26 Ekim 2015, Pazartesi günü, saat: 21:51

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Yozgat Merkez İlçe Başkanı Tekin Irgatoğlu, 1 Kasım Genel Seçimlerine sayılı günler bir basın açıklaması yaptı. 

MHP Merkez İlçe Başkanı Tekin Irgatoğlu, İl, ilçe, belde ve köylerde halkın MHP'ye yoğun teveccühünü olduğunu gördüklerini ve 7 Haziran seçimlerinde parti olarak halkın desteği ile oylarında büyük artış yaşayacaklarını söyledi.

1 Kasım Genel Seçimlerine hazır olduklarını ifade eden Irgatoğlu, ‘Teşkilatlar olarak, sandık görevlileri olarak tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Eğitim çalışmalarımızı yaptık. MHP kadroları sandıklara sahip çıkacak. Son dakikaya kadar sandıklara hakim olup seçimlerin en doğru neticeyi vermesi için çalışacak. İnşallah seçimler ülkemize, milletimize hayırlar getirir.’ diye konuştu.

Teşkilatlar olarak uyum içinde çalıştıklarını vurgulayan Irgatoğlu, ‘İl Başkanlığımızın önderliğinde adaylarımızla tüm teşkilatlar olarak uyum için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Son güne kadar çalmadık kapı bırakmayacağız. İnşallah MHP kadroları Yozgat’ta da Türkiye’de iktidarı göğüsleyecektir.’  dedi.

Irgatoğlu, ‘Halkın kafasını karıştıran birçok senaryo ortaya atıldı. Ama halkımız gerçekte kimin koalisyon kurmadığını görüyor ve biliyor. MHP’nin çözüm süreci konusunda ki haklılığını söylüyor. Bundan sonra düzmece anketlerle, manipüle haberlerle halkımızın kafasını kimse çelemeyecektir. Gerçek sonuç halkımızın söylemleridir. Halkımızda MHP’ye yoğun ilgi göstermektedir. İnşallah bu ilgi sandığa yansıdığında halkımız gerçek cevabı verecektir.’ şeklinde ifade etti.

Etiketler: mhp   yozgat   tekin ırgatoğlu  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 5 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki