iPhonega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link'); 6s ve iPhonega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link'); 6s Plus bugünden itibaren Turkcell'de

Turkcell, bugüne dek üretilen en gelişmiş iPhonega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link'); modelleri olan iPhonega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link'); 6s ve iPhonega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link'); 6s Plus'ı ön satışa sundu.

Turkcell, iPhonega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link'); 6s ve iPhonega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link'); 6s Plus'ın satışına başladı. Turkcell müşterileri bugünden itibaren iPhonega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link'); 6s 16 GB modeline 24 ay boyunca tarifeye ek ayda 119 TL'den başlayan fiyatlarla, iPhonega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link'); 6s Plus 16 GB modeline ise 24 ay boyunca tarifeye ek ayda 139 TL'den başlayan fiyatlarla sahip olabilecekler(1). Turkcell en yeni iPhonega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link');'lara ek olarak iPhonega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link'); 6, iPhonega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link'); 6 Plus ve iPhonega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link'); 5s'in satışlarına da devam edecek.

iPhonega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link'); 6s ve iPhonega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link'); 6s Plus'taki 3D Touch teknolojisi, iPhonega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link');'un devrim yaratan Multi-Touch arabirimine yepyeni bir boyut kazandırıyor. 3D Touch, ekrana ne kadar baskı uyguladığınızı algılayarak, telefonunuzdaki özelliklerle ve içeriklerle etkileşim kurmanın yepyeni yollarını sunuyor. Yeni iPhonega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link'); modellerindeki Live Photos teknolojisi ise fotoğraf dünyasını etkileyecek, yeni bir yaklaşım. Live Photos ile çekilen fotoğraflar hareketli olarak kaydediliyor, hareketsiz görünen fotoğraflar bir anda canlanıyor. Live Photos, 3D Touch, 12 megapiksel iSight kamera, Retina Flash'lı 5 megapiksel FaceTime HD kamera gibi yeniliklerin tümü, Applega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link'); tarafından tasarlanan A9 işlemci ile mümkün hale geldi. A9, bir akıllı telefonda şimdiye kadar görülen en gelişmiş işlemci. Önceki modellerden daha yüksek performans ve harika bir pil ömrü sunuyor. iPhonega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link'); 6s ve iPhonega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link'); 6s Plus modellerinde, tüm akıllı telefonlar arasındaki en sağlam camdan üretilen Retina HD ekranlar kullanıldı. Yeni roze altın renk seçeneğini de içeren zarif metalik kaplamalar, havacılık endüstrisinde kullanılan 7000 serisi alüminyum alaşımıyla tasarlandı.

iPhonega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link'); 6s ve iPhonega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link'); 6s Plus'a Turkcell ayrıcalığı ile sahip olmak isteyenler bugünden itibaren Turkcell.com.tr'den ön sipariş verebilir veya 16 Ekim'den itibaren Turkcell İletişim Merkezleri ve www.turkcell.com.tr adresinden en yeni iPhonega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link');'larını alabilirler. Teklifler ve katılım koşulları ile ilgili ayrıntılı bilgiler için www.turkcell.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

[1] Belirtilen fiyatlar bireysel müşteriler için 24 ay kontratlı Platinum Mega paket ile geçerlidir. 24 ay kontratlı iPhonega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link'); 6s 16GB modeli aylık cihaz taksiti, tüm vergiler dahil 157 TL ve iPhonega('send', 'event', 'Haber Detay', 'Impression', 'incehesap Text Link'); 6s Plus 16GB modeli aylık cihaz taksiti tüm vergiler dahil 177 TL'dir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.