iOS 9.3 beta 1 dağıtımı başladı

Apple, iOS 9.3 güncellemesini geliştiricilerle buluşturdu. Bir sonraki iOS güncellemesinde önemli yenilikler yer alıyor.
Yayınlanma tarihi: 12 Ocak 2016, Salı günü, saat: 08:17

Apple önümüzdeki günlerde yayınlayacağı iOS 9.3 güncellemesinde yer vereceği yeniliklerin provasını başlattı. Şirket geliştiriciler için iOS 9.3 beta 1 güncellemesini yayınladı. iOS 9.3 beta 1 güncellemesi iPhone ve iPad'lere önemli yenilikler katıyor.

En dikkat çeken yeniliklerden biri güncellemeyle birlikte birden fazla iPhone'nun Apple Watch ile eşleştirilmesi oldu. Tabii bu eşleştirme için Apple Watch akıllı saatinizi watchOS 2.2 sürümüne yükseltmeniz gerekiyor. Apple söz konusu güncellemeyi de dağıtıma sundu.

Bir diğer önemli yenilik Apple'ın göz sağlığını korumaya yönelik attığı bir adım. Şirketin iOS 9.3 beta 1 güncellemesine dahil ettiği "Night Shift Modu (Gece değişim Modu)" özelliği sayesinde cihazınız bulunduğu konum ve saate uygun olarak renk modunu değiştirilebiliyor. Renk modunun değiştirilmesiyle gözlere daha az mavi ışık gönderiliyor.

Not uygulamasına Touch ID destekli koruma, Siri için yeni diller, iPad için çoklu kullanıcı desteği, geliştirilen haber uygulaması ve daha irili ufaklı pek çok gelişme iOS 9.3 beta 1 güncellemesinde yer alıyor.

iOS 9.3 beta 1 dağıtımı başladı

Etiketler: iOS   9.3   beta   1   dağıtımı   başladı  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 3 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki