İnsan Genom Projesi, konferansı verildi

Mevlana Değişim Programı kapsamında ABD Nazareth College’den gelen Prof. Dr. Matthew J. Temple “İnsan Genom Projesi” konusunda bir konferans verdi.
Yayınlanma tarihi: 29 Nisan 2015, Çarşamba günü, saat: 19:26

Bozok Üniversitesi uluslararasılaşmasına katkı sağlamak amacıyla Mevlana Değişim Programı kapsamında ABD Nazareth College’den gelen Prof. Dr. Matthew J. Temple “İnsan Genom Projesi” konusunda bir konferans verdi.

Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezi Nohutlu Salonu’nda yapılan konferansa Bozok Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şaban Güçlü, Genel Sekreter Erol Sorucu, üniversite akademik personeli ve öğrencileri katıldı. 

Konferansta insan genomu konusunda yapılan araştırmalar, genetik ahlak ve genetiğimizi etkileyen ve hastalıklara yol açan faktörler ele alındı. Sunum sonrasında öğretim elemanları ve öğrenciler merak ettikleri konularda sorular yönelterek güncel bilimsel bilgiler edindi.

Rektör Yardımcısi Prof. Dr. Şaban Güçlü konferans sonunda Prof. Dr. Matthew J. Temple’a katkılarından dolayı memnuniyeti ifade ederek Üniversiteyi temsilen teşekkür plaketi takdim etti.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 10 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki