İngilizler Galaxy Note 5 için imza kapmayası başlattı

Kullanıcılar Galaxy Note 5'in birçok Avrupa ülkesinde satılmayacak olmasının şokunu yaşıyor.
Yayınlanma tarihi: 15 Ağustos 2015, Cumartesi günü, saat: 12:57

Geçtiğimiz günlerde sizlere buradan aktardığımız haberde Samsung'un Galaxy Note 5'i Avrupa'da bir süre satışa çıkarmayacağı bilgisine yer verdik. Telefon tanıtıldıktan kısa bir süre sonra başta Amerika olmaz üzere dünyanın birçok noktasında ön sipariş almaya başladı, fakat Galaxy Note 5 henüz Avrupa gibi büyük bir pazarda listelenmiş değil. Türkiye'nin ise söz konusu Avrupa ülkelerine dahil edilmemesi bizleri şaşırtmadı değil, zira birçok üretici güncelleme ve satış bölgesi noktasında Türkiye'yi Avrupa bölgesine dahil etmekte.

1439632064_gsmarena003.jpg

Galaxy Note 5'in bir süre (gelen haberlere göre 2015 sonuna kadar) Avrupa'da satışa çıkmayacak olması İngiltere'nin en büyük çevrimiçi perakendecilerinden biri olan Clove'u harekete geçirdi. İngiliz perakendeci Galaxy Note 5'in Avrupa'ya gelmesine yönelik bir imza kampanyası başlattı. Galaxy Note 5 gibi popüler bir telefonun satışa çıkmayacak olması görünüşe bakılırsa birçok perakendeciyi tedirgin ediyor.

Başlatılan imza kampanyası, Galaxy Note 5'in bir an önce Avrupa'da satışa çıkmasını sağlar mı bilinmez, ancak bir umut olarak değerlendirilebilir. 

İngilizler Galaxy Note 5 için imza kapmayası başlattı
 

Etiketler: İngilizler   Galaxy   Note   5   için   imza   kapmayası   başlattı  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 7 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki