İngilizcede Meyveleri Topluyorlar

Özel Ergin Koleji Ortaokul İngilizce Kulübü öğrencilerinin düzenlediği gösteride İngilizce’nin yanı sıra Arapça, Fransızca şarkılar söylendi.
Yayınlanma tarihi: 05 Haziran 2015, Cuma günü, saat: 08:32

Yozgat’ta eğitime verdiği önemi her fırsatta dile getiren Özel Ergin Koleji İlk ve Ortaokulu Türkçe eğitimin yanında İngilizce’ye de verdiği önemi yapılan çalışmalarla net bir şekilde ortaya koyuyor.

Okul Müdürü Oğuz Köker yaptığı açıklamada, Biz Özel Ergin olarak 18 yılda bir çok başarıya imza attık ve atmaya devam edeceğiz. Dünya  dili olan İngilizce’ye de oldukça önem vermekteyiz. Bunun en büyük göstergesi de okulumuzda öğretmen ve öğrencilerimiz yıl içerisinde yaptıkları çalışmaları bir şölen havası içerisinde bizlere yansıttılar. Bu gösteride ayrıca öğrencilerimiz dört dilden oluşan bir şarkı seslendirdi. İngilizce, Arapça, Fransızca ve Türkçe. Bu da şunu gösteriyor ki, çalışmalarımızın meyvelerini alıyoruz. Öğrencilerimizin bu tür sosyal çalışmalarla da İngilizce öğrenme yolunda daha büyük yol kat edeceklerdir. Bu programda emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyorum” diye konuştu.

 

Etiketler: özel ergin   kolej   ingilizce   eğitim  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki