İlbaş, MHP Aydıncık İlçe teşkilatını ziyaret etti

MHP Yozgat Milletvekili aday adayı Sayın Prof. Dr. Mustafa İlbaş, MHP Aydıncık İlçe teşkilatını ziyaret etti.
Yayınlanma tarihi: 01 Mart 2015, Pazar günü, saat: 01:55

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili aday adayı Prof. Dr. Mustafa İlbaş, MHP Aydıncık İlçe teşkilatını ziyaret etti.  Ziyarete Aydıncık MHP İlçe Başkanı Bekir Aydemir, Eski Belediye Başkanı Ahmet Demirel, teşkilat mensupları ve partililer katıldı. 

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Aydıncık ilçe teşkilatı ve partililer Prof. Dr. Mustafa İlbaş’a aday adaylığı süreci için başarılar dilediler. İlbaş, burada yaptığı açıklamada “Yozgat’ın testisinin kırıldığını, ekonomik olarak halkın fakirleştiğini, her geçen gün artarak göç verdiğini ifade ederek 13 yıllık AKP iktidarında Yozgat’a istihdama yönelik hiç bir yatırım yapılmadığını, MHP’nin iktidarı ile Yozgat’ın özlediği günleri göreceğini belirtti. 

"Yozgat ayağa kalkarsa, Türkiye ayağa kalkar" diyen İlbaş, birlik ve beraberlik vurgusu yaparak "Önce Yozgat’ta sonra Türkiye’de üç hilalimizi AKP’nin köhnemiş siyasetine dikeceğiz" dedi.

İlçe teşkilatı ziyareti bitimiyle birlikte Prof. Dr. Mustafa İlbaş, Aydıncık ilçe esnafını ilçe teşkilat yönetimiyle birlikte ziyaret ederek esnafın dertlerini dinledi. İlbaş ziyaret sonunda Aydıncık İlçe teşkilatına ve partililere ziyaretine destek veren ilçe halkına ilgilerinden ve katılımlarından dolayı teşekkür ederek ziyaretini sonlandırdı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki