İl Genel meclisinden TBMM'ye ziyaret

Yozgat İl Genel Meclisi'nin AK Partili 29 üyesi, TBMM 'yi ziyaret etti.
Yayınlanma tarihi: 07 Eylül 2015, Pazartesi günü, saat: 09:15

Yozgat İl Genel Meclis Başkanı Halil Şahbaz başkanlığında TBMM'ye giden meclis üyeleri, Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, AK Parti Yozgat Milletvekilleri Abdulkadir Akgül ve Yusuf Başer'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Şahbaz, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, 7 Haziran seçimlerinde 3 dönem kuralına takılan ve bu dönem tekrar adaylık başvurusunu yapan Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ve milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını söyledi.

Bozdağ'ın kendisini arayarak adaylık konusunda İl Genel Meclis üyelerinin fikrini aldığını ifade eden Şahbaz, "Sayın Bozdağ beni arayıp aday adaylığı konusunda meclis üyelerinin ve benim fikrimi sordu. Bu tavrı beni ve tüm üye arkadaşlarımı onurlandırdı. Bizler de meclis üyeleri olarak kendilerine ve diğer aday adayı milletvekillerimize ziyaret gerçekleştirmeyi uygun bulduk ve buraya geldik. Sayın bakanımız ve milletvekillerimizin adaylık başvuruları hayırlı olsun" dedi

Ziyaret sonrası Cumhurbaşkanlığı Külliyesini gezen meclis üyeleri, daha sonra Bekir Bozdağ ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki