İİBF Öğrencileri Merkez Bankasını Ziyaret Etti

Bozok Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü öğrencileri Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nı (TCMB) ziyaret etti.
Yayınlanma tarihi: 01 Mart 2015, Pazar günü, saat: 00:26

Bozok Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü öğrencileri Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nı (TCMB) ziyaret etti.

Bozok Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. İbrahim Doğan başkanlığında Ankara’da faaliyet gösteren Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nı ziyaret eden İİBF İktisat Bölümü öğrencileri, “Geçmişten Geleceğe TCMB” adlı belgesel filmi izledi. Ziyarette; Merkez Bankası’nın ilgili birim ve personelleri tarafından öğrencilerimize TCMB Örgüt Yapısı, Para Politikasının Genel Çerçevesi ve Enflasyon Hedeflemesi Rejimi ile TCMB kariyer olanakları hakkında sunumlar yapıldı.

Kurumda kariyer yapabilme olanakları hakkında bilgi sahibi olan öğrencilerimizin merak ettiği soruları uzmanlar tarafından cevaplandırıldı. Banka yetkilileri tarafından Merkez Bankası’nı tanıtan çeşitli materyallerin verildiği öğrenciler Anıtkabir ve Başkent Ankara’yı gezme fırsatı buldu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki