Htc'nin Yeni Akıllı Saati

Metal yekpare kasalı akıllı telefonları ile kullanıcıların bir numaralı tercihi olan HTC, giyilebilir cihaz sektöründe de oldukça iddialı.
Yayınlanma tarihi: 01 Mart 2016, Salı günü, saat: 14:18

Metal yekpare kasalı akıllı telefonları ile kullanıcıların bir numaralı tercihi olan HTC, giyilebilir cihaz sektöründe de oldukça iddialı. 

Giyilebilir cihaz konusunda piyasaya sunmuş olduğu bileklik ile sektöre giriş yapmasından sonra sessizliğe çekilen firma şimdilerde ise yeni bir akıllı saat üzerinde çalıştığının bilgisini duyurdu. Firma yetkililerinin yapmış olduğu açıklamaya göre ise; HTC'nin üzerinde çalışmış olduğu akıllı saat, diğer firmaların üretmiş oldukları saatlerden hem tasarım, hem teknik özellik hem de işletim sistemi bakımından oldukça farklı olacağı yönde. Firma yetkililerinin  özellikle değinmiş oldukları konu ise saatin HTC mühendisleri tarafından yazılan işletim sistemi ile çalışacağı olması. Bu yeni işletim sistemi, saatin daha uzun süre ve performans odaklı bir kullanım sunacak. Yeni saatin tam olarak ne zaman piyasaya çıkacağı konusunda ise henüz net bir bilgi yer almıyor.
Kaynak: akillitelefon

Etiketler: htc   akıllı saat  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 3 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki