Hırsızlar Tutuklandı

Yerköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, 3 şüpheliyi çaldıkları su saati, musluk ve kablolarla birlikte yakaladı.
Yayınlanma tarihi: 23 Nisan 2015, Perşembe günü, saat: 14:07

Yerköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme Ve Soruşturma Büro Amirliği (Asayiş Büro) ekiplerinin devriye sırasında daha önceden tanınan ve hırsızlıktan kayıtları bulunan H.K(15), O.K. (19) ve S.D(16) isimli şahısları ellerinde çuvallar ile görmeleri üzerine şüphelenen Yerköy Asayiş Ekipleri bahse konu şahısların yanına giderek, şahısların ellerinde taşımış oldukları çuvalların içerisini göstermeleri istedi. 

Çuval içerisinde uç kısımları kırılmış vaziyette olan su saatleri, su muslukları ve kablolar olduğu görülmesi üzerine Yerköy Asayiş Ekiplerinin yapmış olduğu detaylı araştırmalar sonucunda bu malzemelerin Çiçekdağı ve Yerköy İlçelerinde meydana gelen hırsızlık olaylarına ait çalıntı malların olduğu tespit eden Emniyet kuvvetleri, şahısların da hırsızlıkları yaptıklarını itiraf etmeleri üzerine H.K(15), O.K. (19) ve S.D(16) isimli şahıslar hakkında yasal işlem başlatılarak Yerköy Cumhuriyet Savcılığına sevk ettiler.

Daha önceden 141 adet hırsızlıktan kaydı bulunan H.K(15), 15 adet hırsızlıktan kaydı bulunan S.D(16) ve 8 adet hırsızlıktan kaydı bulunan O.K(19) isimli şahıslar çıkarılmış oldukları mahkemece tutuklanarak Yozgat E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna gönderildi

Etiketler: yerköy   su   saat   hırsızlık  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki