Her Proje Fikir Değildir

'KOSGEB Kobi Proje Destek Programı Proje Teklif Çağrısı' konulu bilgilendirme toplantısı Bozok Üniversitesi, Bozok Teknopark’ta düzenlendi.
Yayınlanma tarihi: 23 Kasım 2015, Pazartesi günü, saat: 21:18

KOSGEB Yozgat İl Müdürü Mustafa Işık, Bozok Teknopark’ta, KOSGEB Kobi Proje Destek Programı hakkında bilgi verdi.

KOSGEB Yozgat İl Müdürü Mustafa Işık tarafından yapılan bilgilendirme toplantısına Bozok Teknopark Genel Müdürü Doç. Dr. Orhan Hazer ile firma sahipleri Yrd. Doç. Dr. Mesut Sipahi, Yrd. Doç. Dr. Emine Sema Çetin, Yrd. Doç. Dr. Hasan Börekçi, Alparslan Taşdelenoğlu ve firma Ar-Ge personelleri katıldı. KOSGEB Ar-Ge innovasyon destekleri ve kurumsallaşma-markalaşma hakkında bilgi veren Işık, kurumsallaşma ve markalaşmanın yeni kurulan firmaların ortak sorunu olduğunu belirterek ,”Bu yolda firmaların şu konulara dikkat etmesi gerekiyor. Firmalar, pazarda konumunu belirlemeli, uzun vadeli düşünmeli, tüketici ile temas noktalarına özen göstermeli, fark oluşturmalı, tanıtımı sosyal medya ve reklamlarla desteklemelidir” dedi.

KOSGEB Kobi Proje Destek Programı’na başvuru nasıl yapılır, projenin ödenek başlıkları, gider kısıtlamaları nelerdir konularında da bilgi veren Işık, “Her fikir bir proje değildir. Belirli bir yerde, belirli bir zaman ve bütçe çerçevesinde, bir işe başlama ve bitiş noktasına sahip, hedeflenen belirli amaçların gerçekleştirilmesine yönelik olarak planlanan faaliyetlerin projedir” diye konuştu.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki