Hamiyet Yıkılmasın, Kırşehir'de Sahne Aldı

Kırşehir Belediyesi kültürel etkinlikleri kapsamında “Hamiyet Yıkılmasın” adlı tiyatro oyununu Kültür Merkezi Salonu’nda gerçekleştirildi
Yayınlanma tarihi: 01 Mart 2015, Pazar günü, saat: 13:04

Yozgat Belediyesi, Sanat Tiyatrosu tarafından sahnelenen “Hamiyet Yıkılmasın” adlı tiyatro oyununu Kırşehir Belediyesi'nin  kültürel etkinlikleri kapsamında, Kırşehir Kültür Merkezi Salonu’nda gerçekleştirildi.

 
Kültürel, sosyal ve eğitsel etkinlikler ile Kırşehirlileri bu alanlarda geliştirmek, eğitmek ve öğretmek için çalışıyoruz diye kaydeden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “ Kırşehir’de her alandaki eksikliklere yönelik çalışmalar yapıyoruz. Yaptığımız etkinliklerle Kırşehir kültürel etkinliklere doyuyor. İnşallah Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezini de açtığımız zaman kültürel ve sanatsal etkinliklerimiz daha da artacak. Kırşehirliler sanata ve kültüre doyacak."dedi.

Yozgat Belediyesi, Sanat Tiyatrosu oyuncuları Kırşehir'de gördükleri ilgi karşısında "Hamiyet Yıkılmasın Kırşehir'de sergilendi ve gördük ki seansımızın gerçekleştiği salondan üç tane daha olsa yine dolardı. Başta Kırşehir belediye başkanı sayın Yaşar Bahçeci'ye, Kırşehir belediyesi kültür müdürü sayın Fatih Menekşe'ye,bizlere çok yoğun ilgi ve alaka gösteren,alkışlarıyla bizleri onurlandıran bütün seyircilerimize Yozgat Belediyesi Sanat Tiyatrosu olarak şükranlarımızı sunarız." dediler.

 

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki