SPOR Toto Süper Lig'in 2. yarısına Bursaspor yenilgisiyle başlayan Trabzonspor transferde gaza bastı. Bordo-mavililer, Akhisar Bld.'nin yıldızı Güray Vural için hem kulübü hem de oyuncuyla anlaştı. Ancak sözleşmesi sezon sonunda bitecek 27 yaşındaki oyuncunun Karadeniz ekibinin formayı giymesi için engel var.

Trabzon, Akigolar'a Güray için Soner Aydoğdu ve Alper Uludağ'ı takasta kullanmayı teklif etti. AKHİSAR cephesi ise bu 2 oyuncuyu da kadrosuna katmak istiyor ancak bu konuda bir şartları var... O da hem Soner'in hem de Alper'in Trabzon'da aldığı ücretlerde indirim yapmaları.

Akigolar'ın bu sezon bordo-mavililerden 1 milyon 284 bin TL garanti ücret alan Alper'e teklifi 750 bin TL, 1 milyon 100 bin dolar alan Soner'e ise 750 bin dolar...

 EGE ekibinin yetkilileri, "Biz de bu sezon en fazla para kazanan isim bile 1 milyon dolar civarında alıyor. Takımın düzenini bozamayız. Eğer teklifimizi kabul ederseniz, buyrun gelin" dediği öğrenildi. 2 oyuncunun da teklifi kabul etmesi halinde transferin bugün resmiyet kazanacağı öğrenildi. (Sampiy10)