Yozgat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Oğuzhan Güneşer, geçtiğimiz hafta stadyumun kullanımıyla ilgili olarak medyaya yansıyan olaylarla ilgili Kulüp Yöneticileri, Teknik Direktör Feridun Dündar ve futbolcularla bir araya geldi. 

Bir müddet Yozgat Sporun antrenmanını izleyen Müdür Güneşer, antrenman sonrasında takıma tatlı ikramında bulunurken takım kaptanı İlhan Özbay'a çiçek verdi.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan İl Müdürü Oğuzhan Güneşer, "Her şeyden önce bir Yozgatlı olarak yaşanan olaylardan dolayı üzgünüm. İlimizin simgesi olan ve şehrimizin Türkiye’ye açılan penceresi olan Yozgatsporumuzun geçmiş yıllarda aldığı başarılar ve gelecekteki başarıları için, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak  tüm spor branşlarında olduğu gibi futbolda da her daim yanındayız. Yozgatsporun ve diğer kulüplerimizin destekçisiyiz. Yaşananlardan dolayı üzgün olduğumuzu ve bundan sonra böyle bir olayın yaşanmaması için gerekli tedbirleri alacağız. Yozgatspor 1959 Futbol Kulübüne ligde başarılar diliyorum" dedi.