Güneşer, Basın Mensuplarıyla Buluştu

Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Oğuzhan Güneşer 2014-2015 Sezonunu değerlendirmek üzere Yerel Basınla Gençlik Merkezinde bir araya geldi.
Yayınlanma tarihi: 20 Ağustos 2015, Perşembe günü, saat: 16:17

Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Oğuzhan Güneşer 2014-2015 Sezonunu değerlendirmek üzere yerel Basınla Gençlik Merkezinde bir araya geldi.
    
Gençlik Merkezinde düzenlenen basın toplantısında bir yıl içerisinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren İl Müdürü Oğuzhan Güneşer, 2014-2015 eğitim yılını tamamlayıp, 2015-2016 eğitim yılı hazırlıklarının sürdüğünü belirterek, “Kurum olarak bakanlığımız tarafından hazırlanan projeler kapsamındaki faaliyetlerimiz sürüyor. Bu yıl gençlik kamplarına 250 gencimiz gönderildi. Şehirler ve kültürler projesi kapsamında 160 gencimiz Çanakkale ve Edirne’yi gezme imkanı buldu. Okulların tatil olmasıyla birlikte başlattığımız değerler eğitiminde ise 230 öğrencimiz eğitimlere katılmıştır. Burada asıl amaç, çocuklarımızı spora yönlendirmek, boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmesini sağlamaktır. Değerler eğitiminde 230 öğrencimiz hala faaliyetlerimize katılmaktadır” dedi.

Gençlik merkezine 10 bin 250 gencin üye olduğunu ve bunun 8 binin üzerindeki üyelerinin aktif üye Gençlik Merkezinden yararlandığını vurgulayan Güneşer, “Bu konuda Gençlik Merkezimiz 81 il arasında ilk 20 içerisinde yer almaktadır. Gençlik merkezimiz talepler doğrultusunda kurs açabilmektedir. Gerekli olan 12 kişi bir araya geldiğinde gençlerimizin istediği kursu açabiliyoruz. Gençlerimiz açtığımız bu kurslardan yararlanabiliyor. Yaz spor okullarına ise bu yıl 7 bin öğrenci kayıt yaptırarak, açılan kurslardan yararlanmaktadır ” diye konuştu.

Yozgat’a yeni bir Gençlik Merkezi yapılacağını ve ihalesinin yapıldığını ifade eden Güneşer, “Gençlik Merkezimiz Spor Vadisinde Yüzme Havuzunun bulunduğu alanda yapılacak ayrıca aynı alan içerisinde 7 ayrı branşın yapılabileceği birde Sporcu Fabrikası yapılacak. Spor salonlarımızda ve Şehir Stadyumumuzda tadilat çalışmaları başladı ve hızla devam ediyor. Amacımız, gençlerimize en iyi hizmeti sunmak, onlara sporu sevdirmek, boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamaktır” şeklinde konuştu.

Etiketler: oğuzhan güneşer   yozgat  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki