Gündoğdu Kolejinde Yüzde Yüz Başarı

Özel Gündoğdu Koleji öğrencileri Konya'nın önemli okullarına kayıt olma şansı elde ettiler.
Yayınlanma tarihi: 18 Ağustos 2015, Salı günü, saat: 10:21

Konya Özel Gündoğdu Koleji öğrencileri bu yıl yapılan TEOG sınavı  sonuçlarına göre Konya'nın önemli okullarına kayıt olma şansı elde ettiler. Sınava giren 55 öğrencisinin tamamı Konya'da yer alan Fen Lisesi ve Anadolu liselerini kazanma başarısı gösteren Özel Gündoğdu Koleji elde etmiş olduğu başarıdan memnun.

Özel Gündoğdu Koleji sınav başarısı hakkında bilgi veren Okul Müdürü Güven Öten: "Öğrencilerimiz bu yıl da elde etmiş oldukları sonuçlarla yüzümüzü güldürdüler. Sınava giren 55 öğrencimizden 10 öğrencimiz meram fen lisesini,6 öğrencimiz Karatay fen lisesini,10 öğrencimiz meram Anadolu lisesini,7 öğrencimiz Selçuklu Anadolu lisesini ve diğer 21 öğrencimiz Konya merkezdeki Anadolu liselerini kazanmıştır.

Öten,okul ortalama puanımız 500 tam puan üzerinden 471,847 olmuştur.Ayrıca okulumuz Türkiye'de yüzdelik dilim üzerinden ilk % 4,24 lük yüzdelik dilim ortalamasını yakalamıştır...

Bu mükemmel başarıda emeği geçen öğretmenlerimi kutlar,Özel Gündoğdu kolejinin 46. Dönem mezunlarını yürekten tebrik ederim.

Gündoğdu Koleji geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye'nin en başarılı 100 okulundan biri olma başarısını elde edecektir. Ben bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür ediyor ve öğrencilerimize yeni okullarında sağlıklı ve başarılı bir öğrenim hayatı diliyorum.''şeklinde konuştu.
Zeki Dursun-Konya

Etiketler: konya   özel   gündoğdu   kolej  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 9 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki