Güler, Yeniden Seçildi

Sarıkaya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefaret Kooperatifi genel kurulu ve seçimi yapıldı.
Yayınlanma tarihi: 10 Mart 2015, Salı günü, saat: 12:50

Sarıkaya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefaret Kooperatifi seçimleri yapıldı ve mevcut başkan Celal Güler güven tazeleyerek yeniden seçildi.

Güler kongrede yaptığı konuşmada “ Ben bir terziyim, ben bir esnafım. 1971 yılında İstanbula gittim 20 yaşında terziliği öğrenip ilçemde terzi dükkanı açtım ve bu güne kadar sizinle birlikteyim. Boğazımdan bir lokma haram girmedi alnımın teri ile kazancımı kazanıyorum. Naim Akgülün yönetimine girdim. Çalıştım sonra arkadaşlar başkan olmamı istediler ve seçimi kazandım. Rahmetli Hanifi Arsalan abimizin marketinin üzerinde bir odada hizmetimize başladık. 1994 yılında kanal üstünde bir dükkanda hizmet verdik. Daha sonra sizlerden kesilen aidatları biriktirip yeni binamızı yaptırdım. Kimsenin kredi ihtiyacını geri çevirmedim. Türkiye’de 1050 kooperatif içinde 150 bin lira kredi veren 2. Sınıf kooperatif yaptım. Son sözü siz söyleyeceksiniz" dedi.

626 adet oyun kullanıldığı seçimde 7 adet geçersiz oy sayıldı, 165 oyu Serkan Acır alırken, 454 adet oyu’da Celal Güler aldı. Güler güven tazeleyerek tekrar Sarıkaya Esnaf Sanatkarlar Kredi kefaret kooperatifi başkanı oldu.

yorehaber

 

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 10 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki