Yozgat Belediyesi tarafından 2. Etap TOKİ konutlarında bin 250 kişiye iftar verildi. Ramazan ayı boyunca değişik mahallelerde iftar sofrası kurmayı planlayan Yozgat Belediyesi, yaklaşık 21 bin kişiyi gönül sofrasında buluşturacak. Yozgat Belediyesi ramazan ayında ‘Gönül Sofrası’ adıyla ilk iftar sofrasını 2.Etap TOKİ konutlarında kurdu. İftara vatandaşların ilgi ve katılımı yoğun oldu. 

İftara Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç, Belediye Başkanı Kazım Arslan, İl Garnizon Komutanı Albay Selçuk Yıldırım, Belediye Başkan Yardımcıları Talip Karslıoğlu ve Ahmet Akgün ile çok sayıda vatandaş katıldı. 

Belediye Başkanı Kazım Arslan, ramazan ayı boyunca yaklaşık 21 bin kişiyi gönül sofrasında buluşturmayı hedeflediklerini söyledi. 

Her mahallede iftar sofraları kurulacağını belirten Başkan Kazım Arslan, Sedefler Düğün Salonu’ndaki iftar sofrasının da yine her gün açık ve hazır olduğunu bildirdi. Başkan Arslan, “Hayra vesile olduğumuz için bahtiyarız. Bu sofranın kurulmasında emeği geçenlerden Allah razı olsun” diye konuştu.