Girişimcilik Konferansları Devam Ediyor

Bozok Üniversitesi, Genç Girişimciler Kulübü tarafından 'Önce Kendini Yönet' kişisel gelişim ve girişimcilik konferansı düzenlendi.
Yayınlanma tarihi: 24 Şubat 2017, Cuma günü, saat: 05:49

Bozok Üniversitesi, Genç Girişimciler Kulübü tarafından “Önce Kendini Yönet” kişisel gelişim ve girişimcilik konferansı düzenlendi.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi konferans salonunda düzenlenen etkinliğe, Genç Girişimciler Kulübü akademik danışmanı Prof. Dr. Mustafa Böyükata, öğretim üyeleri ve çok sayıda öğrenci katıldı. 

Konferansa işadamı Murat Erdem ve Siyasal Bilimci- Sosyolog, Tanzer Polat Yılmaz konuşmacı olarak katıldı.

Siyasal Bilimci - Sosyolog, Tanzer Polat Yılmaz, yönetici ve iletişim, iletişim türleri, iletişimin günümüz dünyasında ulaştığı yeni boyutu, iletişimin geçirdiği evrim, sosyal medyanın iyi ve kötü tarafları, ölçüsüz sosyal medya kullanımının iletişim üzerindeki olumsuz etkileri, bilginin önemi konularına değindi. Yılmaz, işletmelerle ilgili iletişimi ele alırken, nihai hedefe ulaşmak için örgütsel iletişimin önemine vurgu yaptı. 

Hiçbir başarı tesadüf değildir ve eğer fikrinizde “inanç” varsa  sonuç mükemmel olacaktır. “İnanmak, başarmanın yarısıdır” sözünün aslında bütün her şeyi özetlediğini ifade eden işadamı Murat Erdem “Başarı, kısa zamanda elde edilen bir şey değil. Büyük bir başarı için uzun yılların ve büyük emeklerin verilmesi gerekiyor. Özellikle iş dünyasında bir başarıdan söz edeceksek bu daha da uzun zaman gerektiriyor. ” dedi.  Kısa sürede yakaladıkları başarının en önemli unsurunun yenilikçi üretim yapıları olduğuna dikkat çeken Murat Erdem, simitin yediden yetmişe herkes tarafından tüketilen bir ürün olmasının işleri kolaylaştırdığını ancak bir işletmeci olarak simitin yanına herkesin damak tadına hitap eden değişik ürünler koyarak farklı olanı yakalama başarısı gösterdiklerini söyledi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 7 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki