General Mobile Discovery Elite İçin Kitkat Yayınlandı!

Ülkemizde satılan Discovery modeliyle büyük bir çıkış yakalayan General Mobile, aynı çıkışı Discovery Elite ile sürdürmeye çalışmıştı.
Yayınlanma tarihi: 15 Nisan 2015, Çarşamba günü, saat: 01:35

Ülkemizde satılan Discovery modeliyle büyük bir çıkış yakalayan General Mobile, aynı çıkışı Discovery Elite ile sürdürmeye çalışmıştı. Üst seviye özellikleri orta seviye cihazların fiyatlarına sunan cihaz, pek çok kişi tarafından tercih edilmişti. Android 4.2 Jelly Bean sürümüyle gelen General Mobile Discovery Elite'ye satışa sunulduğu zamandan beri bir yazılım yükseltmesi yapılmamış, bu durum General Mobile'yi güncelleme konusunda zor duruma düşürmüştü. Bugün yapılan açıklamayla Discovery Elite sahipleri güncelleme konusunda "şimdilik" rahat bir nefes almışa benziyor.

Firmanın yaptığı duyuruyla General Mobile Discovery Elite için Android 4.4.2 KitKat sürümü resmi olarak dağıtılmaya başlandı. Halihazırda Discovery'de kullanılan Amigo arayüzü Discovery Elite'ye entegre edilmiş. Materyal tasarımın kullanıldığı güncelleme, çeşitli yenilikler ve performans güncellemeleri sunuyor.

4.4.2 KitKat sürümünü telefonunuza yüklemek için telefonunuzun Ayarlar menüsüne girip sırasıyla "Telefon Hakkında – Sistem Güncellemeleri" bölümlerine girip güncelleme denetlemesi yapmanız yeterli olacaktır.

General Mobile Discovery Elite İçin KitKat Yayınlandı! written by Batuhan Karalar average rating 5/5 - 1 user ratings

KAYNAK: akillitelefon

Etiketler: General   Mobile   Discovery   Elite   İçin   Kitkat   Yayınlandı!  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 4 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki