Gençlikte Faaliyetler Hız Kesmiyor

Gençlerin serbest zamanlarını çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle değerlendirmelerini sağlamak amacıyla yapılan çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.
Yayınlanma tarihi: 28 Ağustos 2015, Cuma günü, saat: 09:51

Yozgat'ta gençlerin serbest zamanlarını çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle değerlendirmelerini sağlamak amacıyla hazırlanan programlar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün katkılarıyla tüm hızıyla devam ediyor.

Yozgat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Oğuzhan Güneşer, "İl müdürlüğümüz bünyesinde 9 spor branşında (Atletizm, Badminton, Basketbol, Cimnastik, Futbol, Hentbol, Taekwondo, Voleybol ) ve sosyal ve kültürel faaliyetlerimiz devam ederken, yakın zamanda yapımı tamamlanacak olan Yüzme Havuzu ile faaliyette bulunulan branşlara Yüzme ile  bir yenisini daha ekleyerek daha fazla sporcuya hizmet vereceğiz."dedi. 

Güneşer Günden güne artan talepler ve Kulüpleşme sonucu aktif hale gelen spor branşlarından Okçuluk, Tenis, Bisiklet, Dağcılık gibi branşlarda da faaliyet göstermek için çalışmaların ise devam ettiğini söyledi.

Etiketler: gençlik   oğuzhan güneşer  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 2 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki