Gençlikte, Ali Gün Dönemi

AK Parti Yozgat İl Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi gerçekleşti. Serkan Sönmez’in yaş haddi nedeniyle görevi bırakırken, Muhammed Ali Gün, AK gençliğin başkanı oldu.
Yayınlanma tarihi: 09 Mart 2015, Pazartesi günü, saat: 09:36

Yozgat Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen kongreye AK Parti Yozgat İl Başkanı Harun Lekesiz, Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı,AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi Ahmet Fethan Baykoç, Ahmet Karaçalı  ve çok sayıda davetli katıldı.

Dençlik kongresinde divan yönetimini ise şu isimler oluşturdu, Ahmet Fethan Baykoç, Ahmet Karaçalı, Bekir Şengül, Muhammed Emin Erbek ve Fatma Zararsız Karakaya

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Serkan Sönmez yaptığı konuşma da, “Bu davanın kökünün nerelere gittiğini çok bilmek durumundayız. Bakın açık söylüyorum gençlik kollarıyla alakalı burada dikkat etmemiz gereken bir şey var. 1400 yılık davanın mensubuysak bu milletin oylarıyla cumhurbaşkanlığı sarayına giden sadece Tayyip Erdoğan değildir. Aynı zamanda Sultan Alparslan’dır. Aynı zamanda Kanuni Sultan Süleyman’dır. Oraya çıkan aynı zamanda cennet mekan Abdulhamit Han’dır. Oraya çıkan aynı zamanda Adnan Menderes’tir. Oraya çıkan aynı zamanda Turgut Özal’dır. Oraya çıkan aynı zamanda merhum Erbakan’dır “diye konuştu.

Sönmez, Yozgat’ta 7 Haziran seçimlerinde de hep beraber parti olarak güçlü bir şekilde başlatılan çalışmayı sürdürmeye devam edeceklerini kaydetti. 

Tek liste halinde gidilen kongrede AK Parti Gençlik Kolları İl Başkan Muhammed Ali Gün başkan seçildi.

Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Ali Gün, görevini layıkıyla yerine getireceğini, bu görev sürecinde Genç Kardeşlerinden destek beklediğini omuz omuza daha güçlü daha dinamik bir gençlik oluşturacaklarını söyledi.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki