Yozgat Türk Ocağı Gençlik Kolları Başkanlığı ocak binasında bir araya geldi. Öğle yemeğinde buluşan Yozgat Türk Ocağı Gençlik Kolları mensupları, birlikte yemek yiyerek, sohbet edip, istişarelerde bulundu.

Yozgat Türk Ocağı Gençlik Kolları Başkanı Serkan İmrek'in organizasyonuyla gerçekleşen etkinlikte, gençler ilk olarak öğle yemeği yedi, yemeğin akabinde ise Türk Milliyetçiliği ve ülkücüleri konu edinen Kafes adlı film izlendi.

Programa Türk Ocağı Gençlik Kolları Başkanı Serkan İmrek'in yanı sıra Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi, Emin Dirlik, Ali Gül, Orhan Üçler ve eski gençlik kolları başkanı Mustafa Teker ile Bozok Üniversitesi öğrencileri katıldı. Türk Ocağı Yozgat Şube Başkanı Nefise Yüksel ve Yönetim Kurulu Üyesi Ülkem Yaz'da gençleri ziyaret ederek yalnız bırakmadı, sohbet etti.

Türk Ocakları Gençlik Kolları Başkanı Serkan İmrek, Türk Ocağı'nın düzenlemiş olduğu tüm etkinliklere katılım gösteren Bozok Üniversitesi öğrencilerine teşekkür ederek, bir ilim-irfan yurdu olan Türk Ocağı'nda bundan sonraki süreçte de akademik düzeydeki toplantı, konferans ve etkinliklerin süreceğini ve tüm gençlere Yozgat Türk Ocağı'nın kapısının açık olduğunu iletti.