Gençlik Merkezinden, Öğrencilere Kırtasiye Seti

Yozgat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi ÖSYM tarafından yapılan sınavlarda topladıkları kalem setlerini öğrencilere dağıttı.
Yayınlanma tarihi: 29 Eylül 2015, Salı günü, saat: 09:21

Yozgat Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Gençlik Merkezi sınavlarda toplanan kalem setlerini ilk ve ortaokul öğrencilerine dağıttı.

Yozgat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Oğuzhan Güneşer, ÖSYM tarafından gerçekleştirilen sınavların ardından toplanan kalem setlerini düzenledikleri organizasyonlarla başta köy okullarındaki olmak üzere tüm öğrencilere dağıttıklarını ifade etti.

Yozgat’ta yaklaşık 10 bin adet kalem setinin öğrencilere ulaştırıldığının altını çizen Güneşer, “ÖSYM'nin gerçekleştirdiği tüm sınavlardan sonra Gençlik Merkezi olarak standlar açarak kırtasiye malzemelerini toplayıp ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtıyoruz. Böylece okullarımız ve öğrencilerimizle de bir köprü vazifesi kurmuş oluyoruz. Aynı zamanda ÖSYM tarafından verilen sınav malzemelerinde israf olunmasının önüne geçiyoruz. Gençlik Merkezi olarak çocuklarının okuma alışkanlığı kazanmasına katkı sağlamak en büyük arzumuzdur. Bunun için bu tür etkinliklerimizi sürdüreceğiz" dedi. Güneşer, faaliyetlerinin ‘Tek Kullanımlık Sanma, Çöpe Atmaya Kalkma’ sloganıyla devam edeceğini aktardı.

Etiketler: oğuzhan güneşer   eğitim   öğrenci  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 7 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki