Gençlik Kollarından Yaşlılara Ziyaret

Yozgat AK Parti Gençlik Kolları, Kadın Kolları yönetimleri birlikte, Esenli Bilal Şahin huzur evinde kalan yaşlıları ziyaret etti.
Yayınlanma tarihi: 25 Mart 2015, Çarşamba günü, saat: 11:31

Yozgat AK Parti GençlikKolları, Kadın Kolları yönetimleriyle birlikte, Esenli Bilal Şahin huzur evinde kalan yaşlıları ziyaret ederek sorunlarını dinlediler

Huzurevine yapılan ziyaret sırasında, Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Ali Gün yaptığı açıklamada, yaşlıları sadece özel gün ve haftalarda değil yılın her gününde hatırlayarak onlarla birlikte olduklarını ve olmaya devam edeceklerini belirterek, “Yaşlılarımız milletimizin onurudur. Onlara sahip çıkmak ve onlarla ilgilenmek tüm toplum bireylerinin vatandaşlık görevidir. Büyüklerine sahip çıkan toplumlar, medeniyeti yakalamış toplumlardır. Ömrünün büyük bir kısmında topluma ve ülkesine hizmet vermiş olan büyüklerimizi, yaşlandıkları dönemde memnun etmek dinimizin, kültürümüzün ve vicdanımızın gereğidir. Bugünün gençleri yarının büyükleri ve yaşlıları olacaktır. Bu vesile ile gençler olarak kendimizi yaşlılarımızın yerine koyarak düşünmemiz gerektiğine inanıyorum. AK gençlik olarak biz sadece özel günlerde değil yaşlılarımızın her zaman yanındayız” dedi.

Esenli Bilal Şahin Huzurevi’nde kalan yaşlılar da AK Parti Gençlik Kolları ve Kadın Kolları başkan ve üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki