Gençlik İyilikte Buluşuyor

Bozok Üniversitesi'nde, Deniz Feneri Derneği tarafından gerçekleştirilen 'Üniversiteliler İyilikte Buluşuyor' konulu tanıtım programı düzenlendi.
Yayınlanma tarihi: 17 Aralık 2015, Perşembe günü, saat: 19:29

Bozok Üniversitesi'nde, Deniz Feneri Derneği tarafından gerçekleştirilen "Üniversiteliler İyilikte Buluşuyor" konulu tanıtım programı düzenlendi. Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen programa Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kadir Özköse, ve çok sayıda öğrenci katıldı.

‘Gence İyilik Yakışır’ projesi ve ‘Gençlik İyilikte Buluşuyor’ adı altında gerçekleştirilen sosyal yardımlaşma programlarıyla ilgili bilgiler veren Deniz Feneri Derneği Ankara Temsilcisi Hamit Kunt, iyiliğe dair görseller sunarak deneyimleri ve Deniz Feneri Derneği’nin yaptığı faaliyetlerden bahsetti.

Kötülüğün kol gezdiği dünyada iyiliğe dair sözden ziyade eylemi paylaşımlar çerçevesinde yapılan ve planlanan iyilik projeleriyle, gençlerin davranış ve eylemleriyle birlikte yaşadığımız toplumda iyiliğin önemi ve kıymetinin anlatıldığı program, Deniz Feneri Derneği Ankara Temsilcisi Hamit Kunt’a Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kadir Özköse tarafından üniversite adına plaket takdimiyle sona erdi.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 7 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki