Genç kızdan haber alınamıyor

18 yaşındaki lise öğrencisi Melisa Şölen'den, üç günden bu yana haber alınamıyor. Aile, kızlarının Tarsus'ta korkunç bir cinayete kurban giden Özgecan gibi öldürülmesinden korkuyor
Yayınlanma tarihi: 15 Mart 2015, Pazar günü, saat: 21:35

Adana'da, belediyede işçi olarak çalışan Sadık ve Zehra Şölen'in 18 yaşındaki kızı ticaret meslek lisesi son sınıf öğrencisi Melisa Şölen, 3 ay önce Cem Perçin ile nişanlanmıştı. Geçtiğimiz perşembe günü okula gitmek üzere evden çıkan Melisa, bir daha geri dönmedi. Kızına telefonla da ulaşamayan anne Zehra Şölen ile nişanlısı Cem Perçin karakola giderek kayıp müracaatında bulundu. 

SEVDİĞİYLE NİŞANLANMIŞTI 
Kızlarından 4 gündür haber almayan aile endişe içinde bekliyor. Özgecan Aslan'ın feci şekilde öldürülmesinden sonra daha çok korktuklarını dile getiren anne Zehra Şölen, "Nişanlanmıştı. Çok mutluydu. Bize yansıyan problemi yoktu. Kaçmayı düşünse, eşya ve para alırdı. Yanında sadece okul çantası vardı. Kaçırıldığını düşünüyoruz. Başına kötü bir olay gelmesinden korkuyoruz. Perişan durumdayız" diye gözyaşı döktü. Cem Perçin'in annesi Yasemin Perçin ise "Oğlumla birbirlerini severek nişanlandılar ve çok mutluydular. Oğlum, nişanlısı kaybolunca hastalandı" dedi. Bu arada Melisa'nın, ailesini telefonla arayarak başkasını sevdiğini ve onunla kaçtığını söylediği iddia edildi. 

Etiketler: 18   yaşındaki   genç   kızdan   haber   alınamıyor  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki