Galaxy S6 ve S6 Edge'in Ön Siparişleri Ne Durumda?

Galaxy S6 ve S6 Edge'in Ön Siparişleri Ne Durumda? Samsung'un yeni göz bebekleri beklenenden daha fazla satış yapacak gözüküyor.
Yayınlanma tarihi: 02 Nisan 2015, Perşembe günü, saat: 01:37

Samsung'un yeni göz bebekleri beklenenden daha fazla satış yapacak gözüküyor.Geçtiğimiz sene çıkan Galaxy S5 koreli teknoloji devi için hayal kırıklığı oldu.

Yayınlanan raporlara göre S5 beklentilerin altında gelir elde etti. Bununla birlikte cihaz Samsung'un stratejisini değiştirmeye ve yeniden yapılandırma konusunda da yardımcı oldu diyebiliriz.Daha önceki bir rapora göre Samsung, 15 milyonu Galaxy S6, 5 milyonu da Galaxy S6 Edge olmak üzere şimdiden 20 milyon ön sipariş topladı. Şimdi Kore medyasından gelen yepyeni bir haber daha var.

İşler iyi gidiyorSamsung'un iki yakışıklısı 10 Nisan tarihinde raflardaki yerini alacak. Hatta Koreli şirket bir ara S6 Edge'te verim sorunlarıyla karşılaşmasına rağmen, üretimi 3 katına çıkaracağına dair yeni bir rapor yayınlandı.Üretimdeki durumları geçersek Samsung için işler gayet iyi gidecek gibi duruyor. Naver sitesinin makalesine göre S6 ve S6 Edge'in Amerika'daki ön siparişleri Galaxy S5'le karşılaştırıldığında 2 katından daha da fazla. Bu söylentinin ne kadar doğru olduğu belli değil. Fakat endüstri içinden isimsiz bir kaynak da ön siparişin doğru olabileceğini ve ünite sayısının daha da artacağını ileri sürdü.Samsung, Galaxy S6 ile satış rekoru kırmayı planlıyor

 

 

Etiketler: Galaxy   S6   ve   S6   Edge'in   Ön   Siparişleri   Ne   Durumda?  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki