Galaxy S6 Edge İçin Güncelleme Yayınladı!

Geçtiğimiz günlerde satışa çıkan özellikle de tasarımıyla beğeni toplayan Samsung'un yeni telefonu Galaxy S6 Edge için bugün 129 MB boyutunda bir güncelleştirme yayınlandı.
Yayınlanma tarihi: 20 Nisan 2015, Pazartesi günü, saat: 01:37

Geçtiğimiz günlerde satışa çıkan özellikle de tasarımıyla beğeni toplayan Samsung'un yeni telefonu Galaxy S6 Edge için bugün 129 MB boyutunda bir güncelleştirme yayınlandı. Samsung yayınladığı bu güncelleme ile telefonda bir takım iyileştirmeler yapılmış.

Kısaca bu iyileştirmelerden bahsedecek olursak güncelleme telefonun performansını arttırmak için yayınlanmış. Parmak izi tanıma süreci geliştirilmiş, Fotoğraf düzenleyici uygulamasına yeni özellikler eklenmiş, Aksesuarlara uyumluluk geliştirilmiş ve son olarak'da E-posta, Müzik, Samsung Takvim uygulaması ve diğer uygulamaların da arayüzünde bir takım iyileştirmeler yapılmış.

Muhtemelen bu güncelleme Galaxy S6 Edge modelinin Android 5.0.2 sürümü ile aldığı son güncelleştirme olacaktır. Yeni gelecek olan güncelleştirme ile sürüm yükseltmesi yani Android 5.1 sürümünün yayınlanmasını bekliyoruz. Gelişmeler oldukça aktarmaya devam edeceğiz.

 

Etiketler: Galaxy   S6   Edge   İçin   Güncelleme   Yayınladı  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki